Tata i syn - zestaw muszek w biało-miodową krateczkę

13134
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
1
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyte są z wysokogatunkowej tkaniny wełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki w biało-miodową krateczkę są uszyte z ogromną starannością, dzięki czemu prezentują się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucya mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tak więc można je dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.