Komplet much dla taty i syna - Niebieskie w drobne kwiatuszki

27353
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
2
Opis

Komplet muszek dla taty i syna perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Tworzy doskonały dodatek do wszelakiego rodzaju strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyte są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy niebieskie w drobne kwiatuszki są uszyte z dużą dokładnością, przez co prezentują się gustownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.