{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muszki w paski

{{sortDropdownDisplay}}

Elegancja nie musi być nudna - w męskim ubiorze warto postawić na akcent, który pozwoli się wyróżnić, czy to na formalnym spotkaniu czy wersji casual.

Kolekcja muszek w paski

Doskonałym sposobem na nadanie koszuli i garniturowi nowego, unikatowego charakteru są niebanalne dodatki. W przypadku mężczyzn wybór oryginalnej muszki pozwala na stworzenie nowej stylizacji. Niezwykle popularnymi wzorami, stosowanymi w tej części garderoby stały się wszelkiego typu paski.

Linie o różnej grubości i kolorystyce tworzą ciekawe wzory, które zastosowano w kolekcji muszek dedykowanej chłopcom.  Szeroka oferta w tym pastelowe modele o barwie mięty, mocnej pomarańczy i czerwieni oraz klasyczne granaty i błękity, pozwalają  wybrać produkt dostosowany do preferencji malca i jego rodziców. Wysoka jakość użytej tkaniny bawełnianej i wykończenia spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Delikatny materiał dostosowany jest do kontaktu z delikatną skórą dzieci, stąd nie będzie on drapał ani powodował dyskomfortu. Wygodna regulacja szerokości sprawia, że mucha będzie użytkowana przez długi czas, niezależnie od wieku chłopca. Mali eleganci z pewnością zostaną zauważeni na wszelkich uroczystościach, a mocowanie muszki sprawi, że pozostanie na miejscu nawet przy energicznych zabawach. 

Muszki dla ojca i syna

Nie tylko chłopcy, ale i ich ukochani tatusiowie mogą prezentować wytwornie. Specjalnie dla nich stworzone zostały zestawy w wersji dla ojca i syna, w których znajdują się muszki z takim samym wzorem pasków.