Muszki z haftem

Sortuj wg: Nazwa produktu A-Z
1
1
Cena (zł)
Od do

Muszka z oryginalnym haftem wyróżni nawet największego eleganta. Podkreśli bowiem nie tylko klasę i szyk jego stylizacji, lecz także... duże poczucie humoru. Gdy tworzymy naszej projekty, myślimy o każdym mężczyźnie: zwłaszcza o tym, któremu zależy na tym, by za pomocą tego małego elementu wyrazić siebie. Dlatego muszki z haftem, które znajdują Państwo w naszej ofercie, to propozycje łączące w sobie te dwa tylko paradoksalnie sprzeczne pierwiastki.

Muszki w dwóch rozmiarach

Muszka to niezbędny element garderoby dżentelmena — tego dużego, jak i małego. Dlatego tworzymy je w dwóch rozmiarach: standardowym, dla mężczyzny (32-46 cm) oraz dziecięcym, dla chłopca (22-35 cm). Tak szeroki zakres obwodu wynika z możliwości jego regulacji. Dzięki niej ich długość można szybko dopasować do szyi. To szczególna zaletą muszek dziecięcych, bo dzięki prostemu regulowaniu paska posłużą chłopcu nawet przez kilka lat.

Sprzedajemy muszki chłopięce lub w komplecie w rozmiarze standardowym i dziecięcym.

Zestaw dla ojca i syna

Wierzymy, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, dlatego stworzyliśmy wyjątkowe komplety dla ojca i syna złożone z takich samych muszek. Przekonuje do tego też zabawny haft z wzorem Ctrl+C i Ctrl+V: kopiuj — wklej, który przypadnie do gustu każdemu młodemu tacie i z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich rodzinnych przyjęciach.

Staranne wykonanie muszki oraz dokładny haft sprawia, że ozdoba prezentuje się wyjątkowo elegancko zarówno na szyi taty, jak i syna. A założona jednocześnie przez ich obu — niezwykle wzruszająco.