{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muszki w kratkę

{{sortDropdownDisplay}}
Mucha chłopięca - Błękitna krata Mucha chłopięca - Błękitna krata 23,00 zł
Mucha chłopięca - Boże Narodzenie Mucha chłopięca - Boże Narodzenie 24,00 zł
Mucha dziecięca - Kratka Mucha dziecięca - Kratka 24,00 zł
Muszka chłopięca - Biało-czarna Muszka chłopięca - Biało-czarna 24,00 zł

Mucha w kratę to nieprzemijający klasyk męskiej mody. Doskonale sprawdza się podczas szczególnych okazji. Muszki chłopięce różnią się od tych dorosłych jedynie wielkością i rodzajem zapięcia. Są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, która jest miła w dotyku, nie drapie i nie uwiera. Wzory dostępne w prezentowanej kolekcji nawiązują do ever greenów, wiecznie modnych i ulubionych fasonów, znanych od lat. Istnieje możliwość zamówienia rozmiaru chłopięcego lub męskiego.

Przystojny młodzieniec w kraciastej muszce

Rodzice wyobrażają sobie swoje dziecko w pięknym, wizytowym stroju. W odświętnej kreacji nie może zabraknąć stylowych dodatków, do których należy elegancka muszka. Kraciasty wzór nadaje młodemu dżentelmenowi powagi i dorosłych rysów. Dlatego warto wybrać dziecku jedną z oryginalnych muszek. Zaletą prezentowanych produktów jest uniwersalizm. Dzięki praktycznemu zapięciu można regulować obwód paska, na którym mocowana jest mucha. Rozmiar dziecięcy i młodzieżowy mieści się w granicach między 22-35 cm. Dzięki wygodnej konstrukcji paska, muszka posłuży chłopcu przez kilka lat. 

Różne warianty kraciastej muchy dla dzieci, młodzieży oraz dojrzałych panów

Muchy w kratkę dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dominują zestawienia dwukolorowe: bieli z czernią, błękitem, czerwienią, brązem, żółcią, czerwienią, fioletem. W kolekcji są także ciekawe połączenia wielobarwne, np. czerń, biel i czerwień, błękit z liniowym podziałem w duże kwadraty, drobne kwadraciki niebiesko-granatowe, pomarańczowo-biała krateczka, czy mucha na Boże Narodzenie w klasyczną kratę biało-czerwono-zieloną. Z tych licznych kompozycji mogą wybierać chłopcy, młodzieńcy oraz dojrzali panowie. Wszystkie przedstawione muchy można zamawiać w standardowych rozmiarach regulowanych (22-35 cm) lub dla dorosłych.