Muszki w gwiazdki

Sortuj wg: Nazwa produktu A-Z
1
1
Cena (zł)
Od do

Muchy w gwiazdki jako atrybut każdego małego szeryfa.

Chyba każdy chłopiec chciał być jak bohater westernu - dzielny, nieustraszony szeryf, będący pogromcą bandytów. Teraz wykreowanie takiej roli do odpowiednio dobranej garderoby na bal przebierańców, urodziny czy imprezę tematyczną nie będzie stanowiło problemu. Mucha w gwiazdki nierozerwalnie kojarzy się z Dzikim Zachodem i z każdego chłopca zrobi wspaniałego rewolwerowca. Będzie także doskonałym dodatkiem do codziennego stroju, kiedy ktoś zapragnie przełamać zwykły szkolny styl czymś niespotykanym i oryginalnym. Mucha w gwiazdki będzie przyciągać uwagę otoczenia i z każdego chłopca zrobi młodego dżentelmena.
Dodatek taki może jednocześnie dodać powagi noszącemu, jak również być humorystycznym elementem stroju, rozbawiającym towarzystwo.

Coś dla taty i syna.

Mucha w gwiazdki w wersji podwójnej w pakiecie dla starszych i młodszych panów będzie doskonale sprawdzała się w czasie rodzinnych uroczystości takich jak urodziny, imieniny, czy uroczystości świąteczne, oraz wiele innych rodzinnych okazji. Świetnie podkreśli cechy wspólne taty i jego latorośli i spowoduje, że wszyscy bez najmniejszego problemu rozpoznają pokrewieństwo młodszego i starszego pana. Mucha w gwiazdki noszona przez tatę, z uwagi na swój nietuzinkowy styl i wykonanie może być ciekawym dodatkiem w garderobie poważnego mężczyzny, który będzie świetnie współpracował z jego klasycznym stylem lub sportową elegancją.
Doskonale sprawdzi się także na mniej oficjalnych spotkaniach firmowych.