Muszki jednolite

Sortuj wg: Nazwa produktu A-Z
1 2
Mucha chłopięca - Lniana Mucha chłopięca - Lniana 25,00 zł
Mucha chłopięca - Stalowa Mucha chłopięca - Stalowa 23,00 zł
Mucha chłopięca - Szara Mucha chłopięca - Szara 24,00 zł
Mucha chłopięca chabrowa Mucha chłopięca chabrowa 24,00 zł
Mucha dla chłopca - Lniana Mucha dla chłopca - Lniana 25,00 zł
1 2
Cena (zł)
Od do

Zdawać by się mogło, że ubiór mężczyzny nie pozwala na zbyt duże pole do manewru. Takie przekonanie można już spokojnie porzucić. Nowe trendy modowe oferują coraz więcej możliwości. Jednak niezmienny dylemat stanowi wybór pomiędzy muchą a krawatem. Obecnie coraz częściej dominuje mucha, zarówno w ocenie panów, jak ich partnerek. Ta część garderoby stała się ponadczasowym rozwiązaniem wielu stylizacji. Jakie kryteria wziąć pod uwagę wybierając muchę?

Planowana okoliczność

Głównym wyznacznikiem dobieranego stroju oraz dodatków jest okazja na jaką mają zostać założone. Najczęściej mucha jest komponowana z garniturem w przypadku formalnych wydarzeń. Nie stanowi jednak przeszkody połączenie jej z innymi ubraniami oraz na wszelkie inne, nieformalne sposobności. Niejednokrotnie i ten warunek jest niewystarczający do podjęcia decyzji, którą muszkę wybrać.

Niezawodna klasyka

Jednolita muszka jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego małego i dorosłego dżentelmena. Zawsze wygląda estetycznie i nie ryzykuje wpadką wizualną. Zwłaszcza, kiedy temat dopasowania muszki jest obcy, bądź po prostu sprawia problem w podjęciu decyzji. Wszelkie gusta i upodobania powinny również zmieścić się w zakresie jednolitej muszki. Ponadto mucha pozbawiona wzoru łatwiej wpasuje się w każdy styl pana oraz towarzyszącej mu partnerki. Dostępne kolory i materiały, z jakich wykonane są monolityczne muszki, z całą pewnością zadowolą niezdecydowanych, a nawet tych wymagających. Na zakończenie warto wspomnieć o jakże ciekawej opcji nabycia muszek w kompletach dla ojca i syna. A zatem - chwyćmy muszki za skrzydełka!