Muszki w kwiatki

Sortuj wg: Nazwa produktu A-Z
1
1
Cena (zł)
Od do

Od najwcześniejszych lat strój pozwala na prezentacje własnego stylu i tożsamości, zarówno jego główne elementy jak spodnie, koszula czy marynarka są istotne. Szczególnie ważną rolę w kreacji stylizacji spełniają dodatki, to one stanowią swoistego rodzaju kropkę nad "i".

Muszka - atrybut małego mężczyzny

Uroczystości rodzinne, oficjalne przyjęcia to sytuacje, w których mały mężczyzna musi reprezentować się godnie, podobnie jak jego dorośli towarzysze. Sposobem na stworzenie bardziej uroczystego stroju jest ubranie  dziecku muszki Aby się wyróżnić i utrzymać zestawienie w bardziej młodzieżowym wydaniu warto zdecydować się na muszkę w kwiatki. 

Wykonane z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej i wykończone z niezwykłą starannością muchy, zadowolą nie tylko małych użytkowników, ale ich wymagające mamy. Użyty materiał jest delikatny dla skóry i zapewnia komfortowe noszenie. Dodatek ten posiada również regulowany pasek, z tego samego materiału, za którego sprawą muszka posłuży chłopcu przez wiele lat. Wygodne zapięcie sprawia, że mucha nie przesuwa się i nie opada, pozostając na swoim miejscu, zarówno w czasie tańca jak i zabawy.

Wzór w kwiaty - deseń dla chłopców i mężczyzn

Materiał w deseń kwiatowy dedykowany jest nie tylko młodym elegantom, ale również ich ojcom. Zestawy dwóch identycznych muszek spodobają się wszystkim tatom i synom. Znaleźć można delikatne motywy drobnych kwiatków, jak również przyciągające wzrok sporego rozmiaru rośliny. Taki wzór powala mężczyźnie wyrazić swoją oryginalność.