Mucha chłopięca - Biało-chabrowa szachownica

30087
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do każdego typu ubiorów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka w biało-chabrową szachownicę jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się niebanalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.