Mucha chłopięca - Biało-granatowa-czerwona

58256
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do wszelkiego typu strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka biało-granatowo-czerwona jest uszyta z dużą dokładnością, przez co wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.