Mucha chłopięca - Błękitna krata

30062
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do każdego rodzaju kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Muszka błękitna w kratkę jest uszyta z ogromną dokładnością, przez co wygląda gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.