Mucha chłopięca - Boże Narodzenie

58211
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy doskonały dodatek do wszelakiego typu kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka w klimacie świątecznym (biało-czerwono-zielona) jest wykonana z ogromną dokładnością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.