Mucha chłopięca chabrowa

33093
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelakiego typu kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Muszka chabrowa jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.