Mucha chłopięca - Czarna w białe kwiatuszki

27376
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Muszka dla dziecka idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego typu ubiorów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka czarna w białe kwiatuszki jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.