Mucha chłopięca czarna w kropeczki

49361
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi znakomite uzupełnienie do każdego typu kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha czarna w kropeczki jest wykonana z ogromną starannością, przez co wygląda oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.