Mucha chłopięca - Czarno-biała krateczka

30085
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi wyśmienite uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha w biało-czarną krateczkę jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.