{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha chłopięca - Czarny z czerwonym

65264
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do wszelakiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka czerwono-czarna jest wykonana z ogromną starannością, przez co prezentuje się niebanalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.