Mucha chłopięca - Czerwona w białe kropeczki

49429
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do wszelakiego typu strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha czerwona w białe kropeczki jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.