Mucha chłopięca czerwona w białe kwiatki

49354
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
0
Opis

Muszka dla dziecka idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do każdego typu strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha czerwona w białe kwiatki jest wykonana z ogromną dokładnością, przez co prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.