Mucha chłopięca dżinsowa w białe gwiazdki

58199
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do wszelakiego typu ubiorów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka dżinsowa w białe gwiazdki jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.