Mucha chłopięca - Dżinsowa w gwiazdki

27375
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wyśmienity dodatek do wszelakiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Mucha z dżinsowej taśmy w gwiazdki jest uszyta z ogromną starannością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.