Mucha chłopięca - Gazeta

49376
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi wyśmienity dodatek do wszelakiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka z motywem gazetowym jest uszyta z dużą dokładnością, przez co wygląda niebanalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.