{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha chłopięca - Granatowa

49343
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi znakomite uzupełnienie do wszelakiego typu strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka granatowa jest uszyta z dużą starannością, przez co prezentuje się gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.