Mucha chłopięca - Granatowa w kropeczki

27371
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka idealnie zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do wszelkiego rodzaju strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha granatowa w białe kropeczki jest uszyta z dużą dokładnością, przez co prezentuje się gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.