Mucha chłopięca - Gwiazdki

27354
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do wszelakiego typu ubiorów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Muszka z dżinsowej taśmy w gwiazdki jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu wygląda gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.