Mucha chłopięca - Kawa z mlekiem

65237
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Muszka dla chłopca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do każdego typu strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha w kolorze kawy z mlekiem jest wykonana z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.