Mucha chłopięca - Limonkowa w białe kropeczki

49381
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha limonkowa w białe kropeczki jest uszyta z dużą starannością, przez co wygląda niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.