{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha chłopięca - Lniana

58234
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wspaniały dodatek do wszelakiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny lnianej, która zapewnia długie użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka jest wykonana z ogromną starannością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.