Mucha chłopięca - Lniana w białe kropy

33060
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelakiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny lnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka w białe kropy jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się szykownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.