Mucha chłopięca - Lniana w biało-czerwoną kratę

49385
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi wspaniały dodatek do każdego typu ubiorów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny lnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w biało-czerwoną kratę jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.