Mucha chłopięca - Miętowa w białe kropeczki

30057
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka miętowa w białe kropeczki jest wykonana z dużą dokładnością, przez co wygląda szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.