Mucha chłopięca - Miętowa w białe paseczki

49421
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi znakomite uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha w miętowo-białe paseczki jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.