Mucha chłopięca - Niebieska w kropki

49362
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do każdego typu ubiorów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka niebieska w białe kropki jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.