Mucha chłopięca - Pepitka biało-ciemnogranatowa

49331
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka w pepitkę biało-ciemnogranatową jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.