Mucha chłopięca - Retro

33094
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do każdego typu kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha w retro wzór jest uszyta z ogromną starannością, przez co wygląda niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.