Mucha chłopięca - Różowa krateczka

27368
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do wszelakiego typu strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w biało-różową krateczkę jest uszyta z dużą starannością, przez co wygląda elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.