Mucha chłopięca - Ruda - Lniana

49336
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelkiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w kolorze rudym jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.