Mucha chłopięca - Stalowa

33098
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy okazały dodatek do każdego typu kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha w kolorze stalowym jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.