Mucha chłopięca - świąteczna, czarna w srebrne śnieżynki

58224
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy wspaniałe uzupełnienie do wszelkiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka czarna w srebrne śnieżynki jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.