Mucha chłopięca - Szara w czarne gwiazdki

58198
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelakiego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Muszka szara w czarne gwiazdki jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.