Mucha chłopięca turkusowa w białe kropy

12149
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do wszelakiego typu strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Mucha turkusowa w białe kropy jest uszyta z dużą starannością, przez co prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.