Mucha chłopięca - Vintagowa

49366
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do wszelakiego typu ubiorów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha vintagowa jest wykonana z ogromną starannością, przez co wygląda elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.