Mucha chłopięca w beżowo-białą kratę

49382
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy znakomity dodatek do wszelkiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w beżowo-białą kratę jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.