Mucha chłopięca w biało-granatową krateczkę

33074
{{price_string}}
2 dni
0 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do wszelakiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha w biało-granatową (bardzo ciemny granat) krateczkę jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu wygląda oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.