Mucha chłopięca w biało-granatowe paski

33081
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wyśmienite uzupełnienie do każdego typu kreacji wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Mucha w biało-granatowe paseczki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.