Mucha chłopięca w biało-miodową krateczkę

49406
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy doskonałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny wełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha w biało-miodową krateczkę jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.