Mucha chłopięca w biało-żółtą krateczkę

13133
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi okazały dodatek do wszelakiego typu ubiorów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka w biało-żółtą krateczkę jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.