Mucha chłopięca w czerwono-białą kratę

49348
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy kapitalne uzupełnienie do każdego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka w czerwono-białą kratę jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.