{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha chłopięca w drobną, biało-niebieską krateczkę z różyczkami

10895
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do każdego typu kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w drobną, biało-niebieską krateczkę z różyczkami jest wykonana z dużą dokładnością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.