{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha chłopięca w drobną, pomarańczowo-białą krateczkę

9459
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wyśmienity dodatek do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka w drobną, pomarańczowo-białą krateczkę jest uszyta z ogromną dokładnością, przez co wygląda oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.